سامانه هوشمند رزرو نوبت فن آوران دکتر خسرو محمدی متخصص بیماریهای داخلی و عفونی(گوارش و ریه)
راهنمای رزرو نوبت

با سلام و امید سلامتی خدمت شما بیمار عزیز
جهت رزرو نوبت طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید :

ابتدا موارد مشخص شده در بند 2 را به دقت مطالعه بفرمائید . سپس گزینه رزرو نوبت را طبق بند 1 انتخاب نمایید . سپس فرم زیر باز خواهد شد :

قوانین و مقررات را به دقت مطالعه و سپس بند 1 را انتخاب کرده و مورد 2 که دکمه "مرحله بعد" می باشد را انتخاب نمایید .

پس از انتخاب "مرحله بعد" فرم زیر نمایش داده خواهد شد :

در این فرم شما باید روز و ساعتی را که مایل به رزرو آن می باشید ، انتخاب نمایید . با دکمه 1 می توانید ماه را به جلو برده و با دکمه 2 ماه را به عقب بازگردانید . با انتخاب مورد 3 می توانید جدول نمایشی را به صورت ماهیانه طبق شکل زیر مشاهده کرده و با انتخاب مورد 4 روزها طبق جدول بالا نمایش داده می شود . سپس با انتخاب یکی از روزها و ساعت مورد نظر طبق بند 5 می توانید به مرحله بعد وارد شوید.

اگر مورد 3 انتخاب شود فرم زیر نمایش داده خواهد شد :

در این فرم جدول به صورت ماهیانه نمایش داده می شود و شما با انتخاب یک روز فرم قبلی را خواهید دید و می توانید ساعت آن روز را مشخص نمایید .

پس از انتخاب یک ساعت برای ویزیت ، فرم زیر نمایش داده می شود :

در این فرم شما می توانید اطلاعات شخصی بیماری که قرار است ویزیت شود را ثبت کنید . اطلاعاتی که ستاره دار هستند الزامی بوده و باید توسط بیمار پر شوند . در صورت انتخاب استانی که قادر به ثبت اطلاعات شهر آن نمی باشید ، می توانید استان اصفهان و شهر اصفهان را انتخاب نمایید .

اطلاعات تلفن باید حتما با کد پیش شماره شهرستان ثبت شود . در صورت ثبت ایمیل ، اطلاعات پرداخت و زمان رزرو بیمار ، علاوه بر ارسال به صورت پیامک به ایمیل بیمار هم ارسال خواهد گردید .

لازم به ذکر است که بیمار باید پیامک و ایمیل را تا زمان مراجعه به پزشک در نزد خود نگاه دارد .

پس از ثبت اطلاعات به صورت دقیق باید دکمه "ادامه" انتخاب شود تا فرم صفحه بعد نمایش داده شود . در صورت عدم ورود اطلاعات به صورت صحیح پیغام خطا در بالای صفحه مشاهده می شود و شما قادر به ادامه مرحله بعد نیستید تا زمانیکه اطلاعات را به دقت وارد نمایید .

پس از ثبت اطلاعات به صورت دقیق ، فرم بالا نمایش داده می شود . با مطالعه مجدد اطلاعات ثبت شده توسط بیمار ، شما باید دکمه پرداخت را انتخاب کرده تا به صفحه پرداخت بانک وارد شوید .

در این صفحه اطلاعات باید به دقت توسط بیمار پر شود . برای امنیت در ثبت اطلاعات ، کلیه اطلاعات باید توسط صفحه کلید ایمن واقع در سمت چپ صفحه وارد گردند . و پس از ثبت کلیه اطلاعات دکمه "پرداخت" را انتخاب نمایید .

پس از پرداخت موفق صفحه ای باز خواهد شد که شما باید از این صفحه پرینت گرفته و تا زمان حضور در مطب پیش خود نگاه دارید . ضمنا شماره پیگیری و رهگیری را حتما نزد خود بر روی یک برگه یادداشت کرده و در نگهداری آن کوشا باشید.

از اینکه وقت گرانبهای خود را برای این مطالعه این راهنما صرف کردید بسیار متشکریم .

 
 
دکتر خسرو محمدی آدرس: تهران - سعادت آباد - خ سرو شرقی - خیابان بهزادجنوبی - ساختمان تیراژه - پلاک 12- طبقه سوم
کلیه حقوق این سامانه متعلق به شرکت فن آواران نوین می باشد.
تلفن تماس : 02122383706